Умовна гарантія для України

Умовна гарантія для України

Як працює гарантія на вироби, що не підтримуються виробниками на території України?

Що таке гарантія? Це обов'язок виробника за свій рахунок відремонтувати/замінити виріб у разі проблем з функціонуванням. В країнах де виробник відкрив свої сервісні центри - перевірки/ремонти робить авторізований сервісний центр. Якщо сервісних центрів немає, як в Україні наприклад, питаннями ремонту займається власне виробник. В мануалах пишуть: якщо у вас є питання по нашому виробу - будь-ласка звертайтеся безпосередньо до нас на гарячу лінію або емейл або через форму на сайті, тому що магазин, де ви придбали наш виріб, не має технічної змоги і права займатися ремонтом.

Проблема відсутності сервісний центрів в Україні - вимушує в разі проблем з такою технікою - відправляти її в США за власний рахунок. Ну і назад так само. Гарантійні зобов'язаня виробника стосуються ремонта, і не стосуються доставки за межі США.


Більше того, деякі виробники забороняють відправку своїх товарів в інші країни, томі ніякої офіційної гарантіі бути не може за межами США.


В такій ситуаціі - найкраща рекомендація - купувати масимально надійні товари, щоб ризик стикнутися з проблемою брака був мінімальним. В деяких випадках з деякими виробникамі може існутвати внутрішня домовленість про допомогу з ремонтами, але це все дуже індивідуально і в кожному випадку треба розбиратись окремо.


Нащастя такі випадки досить рідко трапляються.

Другий момент - довічна гарантія виробника. Це означає, що незалежно від того коли куплений виріб, якщо в ньому буде виявлений ЗАВОДСЬКИЙ БРАК - виробник гарантує заміну/ремонт безкоштовно. Тобто якщо ви тримаєете новий прес і бачите тріщину - це гарантійний випадок, якщо ви працювали пресом і він вже зношений - це може бути не гаратнійним випадком.
0
267
21 Серпня, 2023
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_email Написати на почту